SLADKÉ BEZ HRIECHU

10 JEDNODUCHÝCH A VÝŽIVNÝCH RECEPTOV NA DEZERTY

PRIPRAVTE SVOJIM MILOVANÝM ♥  CHUTNÉ A VÝŽIVNÉ DEZERTY BEZ NEBEZPEČNÝCH SUROVÍN, KTORÉ MÔŽU POŠKODIŤ ICH ZDRAVIE...

Máte záujem, KONTAKTUJTE NÁS...

CENA 9,90 €

AJ NA NÁS SI MÔŽEŠ POCHUTNAŤ A BYŤ ZDRAVÝ...

E-kniha SLADKÉ BEZ HRIECHU vás naučí:

 • 7 KROKOV PRE PRÍPRAVU VÝŽIVNÝCH DEZERTOV
 • KTORÝCH 5 „POTRAVÍN“ BY STE UŽ NIKDY NEMALI POUŽIŤ PRI PRÍPRAVE DEZERTOV
 • KTORÝCH 13 POTRAVÍN BY MALI VAŠE DEZERTY OBSAHOVAŤ
 • PRIPRAVIŤ ÚŽASNÝ DOMÁCI TVAROH, DŽEM A PRESNIDÁVKU (PYRÉ)

PLUS TOP 10 SUPER SUROVÍN Z NAŠEJ KUCHYNE, KTORÉ POUŽÍVAME PRE PRÍPRAVU DEZERTOV

INŠPIRUJTE SA...

Názor našich čitateľov na e-knihy

Veľmi sa teším, že mám e-knihy od p. Chudého. Sledujem jeho články a blog už dlhšiu dobu a som rada, že vyšiel teraz na trh aj s knihami receptov a výborných rád :) Zistila som, že maškrtiť sa dá aj zdravo a bez priberania. Recepty sú veľmi chutné :) a zvládne ich aj začiatočník.
Maťa
Ďakujem pekne za knihu, je výborné, že sa ľudia začínajú venovať svojej strave a rozmýšľajú, čo zjedia. Je to ešte dlhý proces, ale dúfam, že aj táto kniha zvýši povedomie ľudí o strave a možných neblahých resp. blahých následkoch stravy na zdravie a život.
Alexandra
Super kniha pre zástancov zdravého životného štýlu, pre fanúšikov keto stravovania a blogov M. Chudého, Vlada Zlatoša a Dušana Plichtu, kde poskytujú ucelené info na jednom mieste o témach, ktoré sú rozoberané na týchto blogoch. 9/10 hviezdičiek :-)
Peter
Knihy jsou velmi zajímavé. Nejvíc mě osobně zaujala výroba kvásku, tvarohu, kefíru atd.... S množstvím sacharidů ve svém jídle už experimentuji delší dobu a stále jsem nenašla svou optimální hranici, která by mi vyhovovala. Díky těmto knihám ale už vím, po kterých zdrojích sáhnout a které raději úplně vynechat.
Eva
Tieto knihy sú jediné svojho druhu na slovenskom trhu. Komu záleží na svojom zdraví a má chuť troška "experimentovať", ale zároveň zostať pri tradičných receptoch našej kuchyne, tak by mal tieto knihy určite prečítať a hlavne sa podľa nich aj riadiť.
Martina
Kniha Sladké bez hriechu ponúka množstvo rád, ako pripravovať zdravšie sladkosti, počnúc vhodným riadom, zdravými surovinami až po správny postup ich prípravy. Kniha Výživné sacharidové recepty je vyčerpávajúcim návodom, ako vyťažiť zo sacharidových potravín maximum a minimalizovať negatíva. Odporúčam každému, komu záleží na vlastnom zdraví a dobrej kondícii.
Silvia

Ako to vyzerá vo vnútri?

Možno aj vy patríte medzi ľudí ako som ja, teda medzi ľudí, ktorí si nevedia predstaviť víkend bez doma upečeného koláča a bez tej úžasnej vône, ktorá sa šíri domovom. A keďže viem, že takých ako ja existuje viac, podelím sa s vami o kúsok z môjho sladkého a rozvoňaného sveta.     -Majka-

Každý recept Vám prinášame na dvoch A4 stranách, na ktorých nájdete:

 • Zoznam surovín, postup, náročnosť a dĺžku prípravy
 • 3 obrázky dezertu
 • Plusy a mínusy dezertu
 • Tabuľku s energetickými hodnotami na celý pokrm a na 1 jeho porciu.
 • Graf s pomerom makroživín
 • Počet porcií na celý recept
 • TIPY k receptu

O e-knihe ste sa mohli dozvedieť aj tu:

Niečo o NÁS

Martin Chudý

Som profesionálny futbalista, konzultant pre optimálne zdravie a výživu, autor, rečník, podnikateľ a mentor. Od roku 2006 sa aktívne zaujímam o oblasti zdravia, výživy, prevencie a liečby chorôb, osobnostného rozvoja a podnikania. Pomáham ľuďom optimalizovať výživu a životosprávu, aby zlepšili svoje zdravie a vyhli sa chronickým zdravotným problémom. Viac o mne tu.

Mária Chudá (rodená Štefinová)

Som kreatívna žena a veľká milovníčka všetkého sladkého :-). A práve láska k sladkému ma priviedla k môjmu milovanému koníčku a tým je vymýšľanie, príprava a pečenie dezertov a koláčov. Za veľkej pomoci môjho manžela Martina a hlavne vďaka jeho cenným informáciám a radám z oblasti výživy, som sa postupne naučila ako robiť úžasne chutné koláče a dezerty z výživných a kvalitných surovín. 

 

PRESTAŇTE SI POŠKODZOVAŤ ZDRAVIE KONZUMÁCIOU NEKVALITNÝCH DEZERTOV A ZAČNITE PRIPRAVOVAŤ VÝŽIVNÉ DEZERTY EŠTE DNES...

Kúpou našej e-knihy nič neriskujete!!!

Ak nebudete s našou e-knihou spokojný, vrátime Vám bez otázok vaše peniaze do 14 dní od nákupu.