MARTIN CHUDÝ

Začni žiť život podľa svojich predstáv

Aktuálne pripravujem nový vzhľad webu aj s novým blogom... 

Naučte sa za 20 minút postupy, vďaka ktorým si udržíte optimálne zdravie aj bez drahých jedálničkov a odporúčaní „odborníkov“.

Vaše údaje sú v 100% bezpečí.

Kliknutím na tlačidlo dávate súhlas na odoslanie eknihy "10 krokov ako optimalizovať svoju výživu" na vami zadanú emailovú adresu a na odoberanie mojich emailov s odporúčaniami o zdraví, výžive a osobnostnom rozvoji. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez odhlasovací odkaz v každom emaily.

Ochrana a spracovanie osobných údajov

KNIHY

AKO NA SACHARIDY

TLAČENÁ KNIHA

Táto publikácia vznikla spojením našich 2 elektronických kníh VÝŽIVNÉ SACHARIDOVÉ RECEPTY a SLADKÉ BEZ HRIECHU. Nájdete v nej 21 výživných sacharidových receptov a 10 receptov na výživné dezerty. Spolu s kompletným návodom pre výber a prípravu sacharidov a veľkým sprievodcom "Všetko o sacharidoch". Viac o obsahu knihy sa dozviete v opisoch našich e-kníh. Ku knihe vám tieto e-knihy dokonca "pribalíme" a k tomu vám poskytneme 5 video návodov úplne zdarma.

VÝŽIVNÉ SACHARIDOVÉ RECEPTY

ELEKTRONICKÁ KNIHA

V tejto elektronickej knihe nájdete 21 výživných sacharidových receptov. Zároveň je to najkomplexnejší návod pre výber a prípravu sacharidov na našom trhu s veľkým sprievodcom "Všetko o sacharidoch". E-kniha vás naučí 5 krokov ako vyberať sacharidy na váš tanier, ktoré z nich sú najvýživnejšie a ako ich kombinovať. Ďalej sa naučíte pripravovať tradičný kváskový chlieb a získate návody pre namáčanie, klíčenie a fermentáciu sacharidových potravín. A k tomu 5 video návodov úplne zdarma.

SLADKÉ BEZ HRIECHU

ELEKTRONICKÁ KNIHA

V tejto elektronickej knihe nájdete 10 jednoduchých a výživných receptov na dezerty a návody ako pripraviť skutočne kvalitné, chutné a zdravé dezerty bez kompromisov. Naučíte sa 7 krokov pre prípravu výživných dezertov a spoznáte 13 potravín, z ktorých by ste ich mali pripravovať.

BLOG

Pokiaľ spustím môj nový web, môžete si prečítať moje články na blogspote...

PROJEKTY

PROJEKT CHO

Ako ovplyvnila vysokosacharidová strava moje zdravie a výkonnosť počas 4 mesiacov?

Celé 4 mesiace som konzumoval stravu, ktorá je oficiálne odporúčaná všetkým športovcom. Táto strava je extrémne vysokosacharidová a ja som otestoval a zistil ako ovplyvnila moje zdravie, výkonnosť, pocity, spánok a mnoho ďalšieho. 

PRIPOJ SA KU MNE 

Odporúčané značky, projekty a partneri